HejTi a jeho signály přátelům

Směj se a bude se s tebou smát celý svět!

Sportem ku zdraví a trvalé invaliditě aneb doprava v Hamburku

Tenhle příspěvek se měl původně jmenovat jen prostě "Doprava", mohl by mít ale i název: "ČD a doprava v ČR jsou levné", nebo "Konec teplých večeří". Nadpis "O 2x píchlém kole za jedno dopoledne" už mi sebrala částí svého článku Kateřina.


Co dělám v Hamburku

Spoustu z vás zajímá, jak se máme v Hamburku, něco už psala Kateřina, a já se teď zaměřím na to proč jsme se vydali za kopečky do Hamburku.


Proč signály.cz nepotřebují dalšího HejTiho

V souvislosti s mým odchodem z pozice koordinátora signály.cz mi hodně lidí říká, že by signály.cz potřebovaly dalšího HejTiho. Já s nimi nesouhlasím a zkusím vám vysvětlit proč.


Nabídka skvělého privátu

Mnozí z vás už ví, že odcházíme na nějaký čas do Hamburku. Z toho vyplývá, že opouštíme naše super bydlení. Protože jsme ho loni hledali dlouho a víme, že takové bydlení se jen tak za takovou cenu nenajde, rád bych na něj upozornil nejdříve vás, než…


Kde bude WYD 2013?

Na internetu lze najít spekulace o tom, že by příští Světové dny mládeže měly být v Brazílii, konkrétně v Rio de Janeiru. Výjimečně by to mělo být už za dva roky (protože 2014 bude v Brazílii MS ve fotbalu) a taktéž výjimečně v červenci (to už nevím…


Nej

Zase si potřebuju někam zapsat pár věcí, které si teď dohledávám. Teď to bude o největších městech v různých státech. Btw. víte, že nejmenší české město má 74 obyvatel? Jsou to teda všechno ne zcela aktuální data, ale mně to pro přehled stačilo.


2+1 tipy jak si zjednodušit díky internetu - dotazníky a domlouvání termínů

Zajisté to někdo už znáte, ale vzhledem k tomu, že jsem se za poslední domu setkal s několika formuláři, které byly tvořeny ve wordu, posílám to všem:


Pár statistik počtu firem v EU podle velikosti

Připravuju se na pohovor a dostal jsem se k možné otázce kolik je v EU "small business" firem. Chci si to někam zapsat a vlastně blog je dobré odkladiště a třeba to někomu přijde zajímavé. :o)


Na koho čekám?

Dneska jsem čekal na vlak. Neustále čekám na nějaký email. Dále čekám až programátoři něco udělají. Čekám, že se objeví můj nástupce, který převezme signály.cz od příštího léta. A na co v adventu čekáte vy? Přemýšlím, jak moc v tom všem čekání čekám…


Začínejte s myšlenkou na konec...

... je jeden ze 7 návyků o kterých se píše v knížce 7 návyků skutečně efektivních lidí, kterou už mám delší dobu rozečtenou. Zaujala mě odpověď autora této knihy na otázku, jestli se jeho firma řídí těmito návyky.