HejTi a jeho signály přátelům

Směj se a bude se s tebou smát celý svět!

Archiv Leden 2008

Ubytování pro hwesta

Všichni táhnou do Brna. Nejinak je to s Hwestem. Kdyby měl někdo nějaký tip na ubytování (nejlíp 1+kk), napište mu vzkaz, nebo to hoďte sem do komentářů. (Příp. na můj mail hejti@signaly.cz.) Předem díky.


IS.MUNI.CZ a signály.cz - podobnost čistě náhodná

Nedá mi to sem nedat kousek článku z MUNI (informační plátek Masarykovi univerzity) o tom jak se vyvíjí takový informační systém. Podobnost se signály.cz čistě náhodná;-)


Čtyři věci

Amálka mě požádala abych napsal nějaký příspěvek. Už delší dobu jsem přemýšlel, že bych na signály.cz zavedl věc, která se jeden čas prohnala i českým internteme - 4things - čtyři věci.


Hold v. holt

Nedávno jsem byl upozorněn na nesprávné užívání slova hold. A zjišťuju, že v tom zdaleka nejsem sám, tak budu dnes dělat trochu osvětu:o)


O části BPD v České Televizi

Přátelé, mám pro vás první část seriálu o naší BPD - tentokrát si to ale trochu zjednoduším a dám sem jenom odkaz na několikaminutovou reportáž z Pouti důvěry v rámci dnešního Křesťanského magazínu.Btw. jak jste prožívali Pouť důvěry vy, kteří jste…


Asi budu na dovolené jezdit častěji

Nejen, že to bylo super, ale zjistil jsem, že třeba signály.cz měly nepočítaje CSM v Táboře a pár dnů poté největší návštěvnost :o)Než se pustím do líčení jaké to na BPD (Bláznivá Pouť Důvěry) bylo a že to bylo nakonec úplně jinak než jsme si to…